nr 554 4730
Soffa
Nyrokoko, längd: 170
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
100 kr |
måndag 24 november 2008 kl 17:51:20
Tid |
Kund |
Bud |
24/11 15:49:35
NyrokokoSjälvständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.